03-03-2019

Kurs motorowodny na patent Sternika Motorowodnego

Nadchodzi nowy sezon wodny, a wraz z nim przygotowaliśmy dla Was nową ofertę kursów motorowodnych na patenty. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się u Was nasz kurs na patent Sternika Motorowodnego. Cieszymy się bardzo, że tak chętnie w nim uczestniczyliście do tej pory, z wieloma osobami ciągle utrzymujemy kontakt lub spotykamy się na wodzie 🙂

Na rok 2019 zaplanowaliśmy wiele weekendowych terminów tego kursu – wybierzcie ten, który Wam będzie najbardziej odpowiadał. Rezerwacji najlepiej dokonać poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej i wysłanie go do nas >> http://kursmazury.com/oferta/kurs-sternik-motorowodny/<<

Resztę wytycznych i potrzebnych informacji otrzymacie od nas po tym kontakcie – mamy wszystko tak zorganizowane, byście przeszli przez nasz kurs bezproblemowo, bezstresowo, w miłej atmosferze i dobrym humorze 🙂 Zapewnimy Wam też materiały szkoleniowe. Potrzebne są tylko Wasze chęci!

IMG_6041-1a kurs motorowodny na patent Sternika Motorowodnego kursmazury Giżycko

Wiedza i umiejętności jakie Wam przekażemy pozwolą Wam poczuć się pewnie na wodzie i cieszyć się tą formą spędzania czasu.

Zapraszamy serdecznie do nas na weekend, na mazury, do Giżycka!


Polecamy również inny nasz kurs zakończony egzaminem – licencja na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających:

Licencja na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających